YouBookmarks

  Dodatki do przeglądarek na silniku Gecko (Firefox, Flock)

  Rozszerzenie działa poprawnie z przeglądarkami: Firefox, FlockYouBookmarks AddButton to uproszczona wersja dodatku XML Link Toolbar pozbawiona możliwości przeglądania kolekcji własnych zakładek online w przeglądarce. Najważniejszą zaletą rozszerzenia YouBookmarks AddButton jest absurdalnie mała ilość miejsca zajmowanego w oknie przeglądarki. Nowością jest również funkcja "Publikuj w" pozwalająca dodawać ciekawe strony do popularnych serwisów tj. Twitter, Facebook, Blip, Flaker, Wykop, Śledzik, DodajDo czy tez Delicious.

  Zainstaluj YB AddButton

  Rozszerzenie działa poprawnie z przeglądarkami: Firefox, FlockXML Link Toolbar to rozszerzenie dające bezpośredni dostęp do swoich zakładek w przeglądarce bez konieczności odwiedzania serwisu. Rozszerzenie umożliwia również szybkie dodawanie stron oraz kanałów RSS do serwisu.

  Zainstaluj XML Link Toolbar

  Zobacz też tematy pomocy:
  Jak obsługiwać youbookmarks toolbar ?
  Jak dodać stronę do serwisu z poziomu toolbara ?

  Przyciski działają poprawnie z przeglądarkami: Internet Explorer, Firefox, Flock, Opera, Chrome, Safari

  Uniwersalne przyciski do przeglądarek www

  Do czego służą uniwersalne przyciski ?

  Przyciski znajdujące się poniżej są tzw. skrypto-zakładkami pozwalającymi na szybkie dodawanie aktualnie przeglądanych stron do zakładek online w serwisie youbookmarks. Przyciski działają poprawnie z większością popularnych przeglądarek takich jak Internet Explorer, Firefox, Flock, Opera, Chrome oraz Safari

  Jak zainstalować przycisk

  Wybierz najlepiej odpowiadający Ci funkcjonalnie przycisk i przeciągnij go na pasek zakładek w przeglądarce lub dodaj do ulubionych klikając na nim prawym przyciskiem myszki wybierając z menu „Dodaj do ulubionych”. Aby bezstresowo korzystać z przycisków przy logowaniu do serwisu zaznacz opcje "Pamiętaj mnie"

  Dodaj do YBPrzycisk otwiera okno popup, w którym wyświetlana jest informacja o postępie dodawania. Korzystając z tego przycisku nie można w trakcie dodawania uzupełnić opisu, słów kluczowych oraz opublikować linku na głównej stronie serwisu. Wymienione powyżej operacje można wykonać dopiero po przejściu do strony zakładek.
  Dodaj do YBPrzycisk działa tak samo jak powyższy tylko otwiera aplet w oknie dodawanego linku.
  Dodaj do YBPrzycisk przenosi na stronę, gdzie można dodatkowo uzupełnić opis, słowa kluczowe oraz opublikować link na głównej stronie youbookmarks.com. Przycisk działa wolniej niż pozostałe bo musi uzyskać połączenie z dodawaną witryną. W przypadku kiedy dodawanym linkiem jest kanał RSS skrypt zaproponuje dodanie go do Czytnika RSS. Wszystkie operacje wymagają dodatkowego potwierdzenia.
  Unregistered
  Sign in
  Don’t have a Youbookmarks account yet?
  Sign Up Now

  YB Developer Blog
  Add-ons