YouBookmarks Blog: Reminder, czyli o niczym nie zapomnisz !
  Reminder, czyli o niczym nie zapomnisz !

  Zapytacie czemu Reminder, a nie Kalendarz lub np. Organizer ? odpowiedź jest prosta tak samo jak i sama aplikacja. Po pierwsze do kalendarza z prawdziwego zdarzenia wiele mu brakuje, a po drugie został stworzony z myślą o integracji z nowymi aplikacjami oraz tymi, które już działają.

  Reminder na chwile obecną pozwala jedynie dodawać, edytować i usuwać przypomnienia oraz informuje o nich jedynie poprzez interfejs serwisu w przeglądarce www. Nie wykluczone jest, że w przyszłości pojawią się powiadomienia np. via email lub SMS, ale to w głównej mierze zależy od tego czy będzie takie zapotrzebowanie.

  Jak Reminder informuje o nowych przypomnieniach!
  • Górna belka YB przy Linku do Remindera pojawia się liczba określająca ilość przypomnień w danym dniu i jest widoczna przez cały dzień
  • Panel użytkownika na stronie głównej tak samo jak w powyższym przypadku liczba informująca o przypomnieniach przez cały dzień
  • Lewy dolny róg w każdej aplikacji po kilku chwilach od załadowania strony wyskakuje żółte przypomnienie podobne do tego jak informacja o nowej wiadomości prywatnej. Po odznaczeniu przypomnienia jako przeczytane informacja w tym miejscu nie będzie się już pojawiać!
  reminder
  Share

  Subscribe RSS (blog) 5543 views Comments (5) May 06, 2009 10:07

  May 07, 2009 21:42 blusior
  Ukłon w stronę p.Piotra za rozwój swojego pomysłu.Na prawdę trzymam kciuki,za to by wszystko doszło do szczęśliwego finału,no i...popłynęła rzeka pieniędzy za ciężką pracę.Tego szczerze życzę.
  May 08, 2009 10:20 PiotrekJ
  Dzięki Pawle - może kiedyś się uda ;)
  May 08, 2009 14:30 Olejarz
  Nawet fajnie to dziala, ale bez powiadomien raczej malo przydatne :(
  May 07, 2011 8:52 eyemazing
  Przydałyby się powiadomienia ;)
  May 09, 2011 0:44 PiotrekJ
  Powiadomienia zrobione :) via e-mail na godzinę przed ustawionym deadlinem :)

  Sign in to add a comment


  Don’t have a Youbookmarks account yet?
  Sign Up Now
  Unregistered
  Sign in
  Don’t have a Youbookmarks account yet?
  Sign Up Now

  YB Developer Blog
  Add-ons