YouBookmarks Blog: Więcej informacji w profilu użytkownika
  Więcej informacji w profilu użytkownika

  Nie dalej jak dwa tygodnie temu w profilach użytkowników pojawiły się trzy nowe opcje pozwalające podejrzeć na jakie linki użytkownik głosował, jakie uznał za spam oraz podgląd subskrybowanych zakładek.

  Implementacja w/w opcji wydała mi się na tyle oczywista dla tego typu serwisu, że pozwoliłem sobie na ich dodanie bez jakichkolwiek konsultacji z Wami :D, możecie mnie teraz zlinczować ;)

  Jest to już drugie miejsce w którym dowolny użytkownik może uzyskać nieautoryzowany dostęp do naszych zakładek. (pierwszym jest interfejs API współpracujący z toolbarem)

  Zdaje sobie sprawę, że wielu z Was ceni sobie prywatność i dlatego zastanawiam się wprowadzeniem dodatkowej funkcji w usłudze zakładek, która pozwalałaby uczynić wybrane linki prywatnymi.

  Wiązało by się to z pewnymi przejściowymi niedogodnościami czyli brakiem dostępu do prywatnych linków w toolbarze tj. do czasu wydania nowej wersji toolbara z pełną autoryzacją użytkownika.

  Oczywiście temat pozostawiam otwarty i czekam na Wasze za lub przeciw.

  Jak już jesteśmy przy prywatności poruszę jeszcze jeden drażliwy temat, czyli podgląd użytkowników, którzy odwiedzili nasz profil. W bazie danych od dobrych dwóch miesięcy zapisywane są wszystkie informacje potrzebne do uruchomienia tej funkcjonalności. Na ten moment dane są utajnione i tylko od głosu ludu zależy czy je pokażemy i w jakiej formie :)

  Share

  Subscribe RSS (blog) 3642 views Comments (1) Sep 08, 2008 14:22

  Jul 11, 2014 0:29 alarmas-hogar
  Amazing

  Sign in to add a comment


  Don’t have a Youbookmarks account yet?
  Sign Up Now
  Unregistered
  Sign in
  Don’t have a Youbookmarks account yet?
  Sign Up Now

  YB Developer Blog
  Add-ons