YouBookmarks Blog: Widzę ciemność, ciemność widzę
  Widzę ciemność, ciemność widzę
  Motyw Dark

  Surfując ostatnio po sieci trafiłem na stronę, która od pierwszego kontaktu urzekła mnie swoim design-em. Osobiście nie jestem zwolennikiem nazwijmy to "ciemnych witryn", a już tym bardziej prezentacji treści białą czcionka na ciemnym tle, to jednak w przypadku wspomnianego layout-u ten element wydaje się być mniej ważny – liczy się przede wszystkim prezencja :)

  Prezencja, prezencją jednak w przypadku aplikacji takich jak czytnik kanałów RSS, kalendarz czy zakładki online nie można zapominać o ich podstawowym przeznaczeniu oraz zachowaniu maksymalnej użyteczności. Mam nadzieje, że czas jaki poświeciliśmy na stworzenie motywu będzie wyznacznikiem jego jakości jak i również ucztą dla zmysłu wzroku.

  Rzeczona witryna, która stała się inspiracją dla nowego motywu Dark to temat graficzny dla platformy WordPress o nazwie Pixeled WordPress Theme - Black Shine

  Charakterystycznym elementem, który wyróżnia motyw Dark spośród dostępnych do tej pory tematów jest ciemna kolorystyka w "strefach użytkowych". W motywie wykorzystane są również różne poziomy przeźroczystości oraz gradientów, które w połączeniu z dowolnymi tapetami pozwalają uzyskać ciekawe i czasami zaskakujące efekty wizualne.

  Zmiany motywu można dokonać w ustawieniach konta.

  Napisał: Piotr Jóźwiak

  Share

  Subscribe RSS (blog) 4810 views Comments (4) Jan 02, 2011 22:31

  Jan 30, 2011 20:23 Deante
  Motyw bajkowy. Gratulacje :)
  Feb 11, 2011 22:49 PiotrekJ
  Dzięki, miłego użytkowania :D
  Sep 10, 2013 15:11 Bondrucker
  Looks really great :-))
  Jul 11, 2014 0:32 alarmas-hogar
  Look good

  Sign in to add a comment


  Don’t have a Youbookmarks account yet?
  Sign Up Now
  Unregistered
  Sign in
  Don’t have a Youbookmarks account yet?
  Sign Up Now

  YB Developer Blog
  Add-ons