Dec 13, 2010 23:20 Dlaczego moje konto zostało usunięte ?
Useful +1Podstawowym wykroczeniem, którego nie tolerujemy to posiadanie tzw. multikont, jeżeli wykryjemy (a mamy do tego doskonałe narzędzia), że z jednego komputera lub adresu IP loguje się więcej niż jedna osoba i wszystkie te osoby maja wspólny interes w tym by dodawać linki z tej samej domeny lub domen, bez wahania usuwamy wszystkie powiązane konta.

Serwis Youbookmarks utrzymywany jest z prywatnych środków i nie ma u nas miejsca na Spam. Wielu "pseudo - użytkownikom" wydaje się, że serwis youbookmarks tak jak inne serwisy social-bookmarks wykorzystuje dane użytkowników i na ich podstawie tj. ilości subskrybentów oraz dodanych linków wylicza ranking globalny - nic bardziej mylnego! Dlatego, jeżeli widzimy, że ktoś próbuje wykorzystywać serwis niezgodnie z jego przeznaczeniem usuwamy konto bez ostrzeżenia.

Youbookmarks to serwis przeznaczony do organizacji i przechowywania własnych zakładek i kanałów RSS, wszystkie osoby, które wykorzystują serwis zgodnie z jego przeznaczeniem mogą być spokojne o swoje dane.
Added: YBCategories: YouBookmarks - pytania różne
Unregistered

Sign in
Don’t have a Youbookmarks account yet?
Sign Up Now