YouBookmarks - pytania różne

Oct 12, 2008 12:10 Dlaczego nie mogę publikować zakładek ?
Useful +11W celu zmniejszenia ilości napływających niekoniecznie ciekawych zakładek dodawanych przez boty oraz nowych użytkowników został wprowadzony specjalny algorytm ograniczający publikowanie ich na stronie głównej.

Zasada jest prosta!! Za pięć głosów oddanych na inne zakładki na podstronie Popularne lub Oczekujące możesz opublikować jedną własną !!!

Algorytm wyłącza się automatycznie po uzyskaniu przez użytkownika odpowiedniego statusu!!!

Więcej informacji znajdziesz na naszym blogu.
Added: YBCategories: YouBookmarks - pytania różne
Jul 10, 2008 1:13 Czym jest Youbookmarks ?
Useful +2


Youbookmarks to zestaw aplikacji online wspomagający zarządzać wszelkiego rodzaju informacją poczynając od zwykłych zakładek, a kończąc na całych wiadomościach z grafiką i wideo. Naszą flagową aplikacją jest czytnik RSS pozwalający w komfortowy sposób śledzić w jednym miejscu aktualności z wielu serwisów. Każdą ciekawą informacje można w prosty sposób dodać do ulubionych, opisać słowami kluczowymi, wydrukować lub wysłać znajomemu bądź współpracownikowi.

Dostęp do skatalogowanych w ramach konta informacji jest możliwy z każdego komputera podłączonego do Internetu, a dzięki pluginowi dla przeglądarki Firefox nawet bez konieczności odwiedzania serwisu!

W serwisie znalazła też miejsce prosta aplikacja pozwalająca publikować, głosować i komentować ciekawe wiadomości dodane przez innych użytkowników.

Załóż konto i przekonaj się, jak aplikacje online potrafią ułatwić codzienne korzystanie z Internetu.

O YouBookmarks w trochę inny sposób


Napisali o Youbookmarks !!!

Paweł Wimmer - Youbookmarks - zakładki i czytnik w jednym
Paweł Małkowski - Krotka historia o ... YouBookmarks
Wydawnictwo Helion - Magazyn w.NET 10/2008 (pdf)
Dominik Szarek (webowy.pl) - Youbookmarks.com - reaktywacja?
YOU Bookmarks czyli zakładki online i nie tylko made in Poland - Widget'owisko

Added: YBCategories: YouBookmarks - pytania różne
Mar 01, 2009 14:18 Kiedy będzie można kasować własne konta?
Useful +2Własne konto można usunąć w dowolnym momencie, w tym celu prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania odpowiednich instrukcji !!!

UPDATE 08.10.2009
Konto można usunąć w panelu sterowania.
Added: YBCategories: YouBookmarks - pytania różne
Mar 03, 2009 19:20 Dla kogo jest ta strona ?
Useful +2Dla geeków - to oczywiście żart :)

W Youbookmarks znajdziesz dwie podstawowe aplikacje, zakładki online oraz czytnik kanałów RSS

Zakładki online są przeznaczone dla użytkowników, którzy korzystają z wielu komputerów i jednocześnie na każdym z nich chcą posiadać zawsze aktualną bazę swoich ulubionych linków.

Czytnik kanałów RSS online dokładnie jak w powyższym opisie zakładek umożliwia dostęp do swoich kanałów na wielu komputerach, niezależnie od systemu czy przeglądarki www.
Added: YBCategories: YouBookmarks - pytania różne
Mar 18, 2009 23:38 Nie pamiętam hasła ?
Useful +2Jeśli nie pamiętasz swojego hasła musisz wykonać pełna procedurę zmiany hasła:

1. Na stronie Przypomij Hasło należy podać adres email podany przy rejestracji i nacisnąć button "Utwórz nowe hasło" Skrypt wygeneruje nowe hasło i wyśle je na użyty przy rejestracji adres email.

2. W odebranej wiadomości email należy kliknąć w link Kliknij tutaj aby aktywować nowe hasło.

3. Przejść do serwisu youbookmarks.com i zalogować się przy użyciu adresu email lub nazwy użytkownika oraz nowego hasła które znajduje się we wspomnianej wiadomości email.

4. Po prawidłowym zalogowaniu zalecamy zmianę hasła na własne łatwiejsze do zapamiętania. Zmianę hasła można wykonać w panelu ustawień -> profil -> zmiana hasła.
Added: YBCategories: YouBookmarks - pytania różne
Jun 03, 2009 17:16 Dlaczego YouBookmarks ?
Useful +2Sam zdecyduj czy warto!

Poniżej kilka opinii o naszym serwisie :)

Paweł Wimmer - Youbookmarks - zakładki i czytnik w jednym
To dość "mocarstwowo" zakrojony serwis, idący szerokim frontem - nie zdziwiłbym się, gdyby wyrosło z tego z czasem coś w rodzaju Zenbe.

Paweł Małkowski - Krotka historia o ... YouBookmarks
Dokładnie pamiętam jakie miałem wrażenia kiedy pierwszy raz odwiedziłem ten serwis. Pomyślałem wtedy, że znalazłem się na jakimś amerykańskim startupie, o którym wcześniej nie słyszałem.

YOU Bookmarks czyli zakładki online i nie tylko made in Poland - Widget'owisko
Na prawdę zachęcam do korzystania z tego serwisu.Jest prosty,ładnie wykonany,estetyczny,intuicyjny.Mamy w jednym miejscu i zakładki i RSS'y. Możemy komentować,głosować,itp. Słowem-dla mnie to najlepszy serwis tego typu rodzimej produkcji.

Wydawnictwo Helion - Magazyn w.NET 10/2008 (pdf)
Nie wgłębiając się w wielopłaszczyznowe porównania – nie każdemu musi odpowiadać dzieło Google, warto mieć wybór. youbookmarks to doskonała alternatywa.

Dominik Szarek - Youbookmarks.com - reaktywacja?
Czy słyszeliście o polskiej aplikacji webowej Youbookmarks.com, która jest połączeniem Google Readera, Delicious i Digga?
Added: YBCategories: YouBookmarks - pytania różne
Jul 10, 2008 17:18 Czy będą jakieś nowe funkcje ?
Useful +1Jeśli brakuje Ci jakiejś funkcjonalności?, Masz ciekawy pomysł, który nie wymaga lotu w kosmos? Napisz do nas!!!

Chętnie wysłuchamy wszystkich propozycji i w miarę możliwości postaramy się je wdrożyć :)
Added: YBCategories: YouBookmarks - pytania różne
Jul 17, 2008 14:31 Nie mogę się zalogować ?
Useful +1Wpisując hasło zwróć uwagę na małe/duże litery.

Jeśli w Twoim haśle znajdują się niestandardowe znaki zwróć uwagę na zainstalowany układ klawiatury lub język.

Spróbuj też usunąć ciasteczka oraz sprawdź datę systemową
Added: YBCategories: YouBookmarks - pytania różne
Feb 16, 2009 0:12 Jak wyszukiwać informacje w serwisie ?
Useful +1Każda aplikacja pracująca w ramach serwisu ma własną wyszukiwarkę umieszczoną w tym samym miejscu (dolna belka przycisk Szukaj) wyjątkiem jest główna strona serwisu oraz wyszukiwarka wiadomości, która raczej nie wymaga dodatkowych wyjaśnień!!

Aby znaleźć innego użytkownika serwisu należy skorzystać z wyszukiwarki profili.

Aby przeszukać swoje prywatne zakładki należy skorzystać z wyszukiwarki na stronie zakładek.

Aby wyszukać wiadomości z kanałów RSS należy skorzystać z wyszukiwarki na stronie czytnika RSS lub z zaawansowanej wyszukiwarki wiadomości

Aby przeszukać centrum pomocy należy skorzystać z wyszukiwarki na tej stronie
Added: YBCategories: YouBookmarks - pytania różne
Jun 03, 2009 13:27 Czy YB się jeszcze rozwija? W sensie czy będą jakieś zmiany/usprawnienia/nowości? Proszę nie pisać, żebym podał propozycje zmian. To nie ja tu jestem odpowiedzialny za rozwój ;) ?
Useful +1Oczywiście, że się rozwija:) Na bieżąco usuwane są wszystkie wyłapane oraz zgłoszone błędy.

Odnośnie nowości, możemy zdradzić, że pracujemy nad nowym toolbarem dla Firefox'a oraz opisywaną już wcześniej na blogu aplikacją eDesk (nazwa robocza). W planach na najbliższe tygodnie jest jeszcze wprowadzenie podglądu plików multimedialnych w wyszukiwarce wiadomości oraz poprawienie wyszukiwania w usłudze Reminder'a.

Z ciekawostek warto wspomnieć o czymś w rodzaju strony starowej YB News (również nazwa robocza ;)), która ma łączyć pozostałe usługi YB na jednej stronie. Za rozwój tego projektu odpowiada Dawid Opis. Projekt jest tymczasowo zawieszony nad czym bardzo ubolewamy :(

Oczywiście nie zamierzamy nikogo zmuszać do nadsyłania propozycji zmian, ale chętnie słuchamy i analizujemy każdą z nich. W końcu Youbookmarks jest dla użytkowników, a nie odwrotnie ;)
Added: YBCategories: YouBookmarks - pytania różne
Jul 05, 2009 14:08 Co zrobić żeby posty z mojego blogu były widoczne w zakładce BlogLog ?
Useful +1Bloglog jest miejscem w którym wyświetlane są wszystkie wiadomości z blogów zarejestrowanych użytkowników.

Jeżeli prowadzisz swój blog i masz życzenie by Twoje posty były dostępne w narzędziu BlogLog uzupełnij w profilu użytkownika zainteresowania oraz podaj poprawny adres URL kanału RSS, w którym agregowane są wpisy.

Ten sam kanał RSS dodaj też do naszego czytnika i upewnij się, czy ma on stałych czytelników oraz czy jest on poprawnie pobierany. Jeżeli żaden użytkownik nie będzie subskrybował i czytał Twojego bloga, system po dwóch tygodniach zaprzestanie pobierania aż do ponownego użycia.
Added: YBCategories: YouBookmarks - pytania różne
Aug 16, 2010 11:17 Can I sign up for more than one account?
Useful +1No. You can only open one youbookmarks account. Multiple accounts are forbidden and will be deleted if found!!!
Added: YBCategories: YouBookmarks - pytania różne
Dec 13, 2010 22:36 it says my account is disabled how fo i fix that ?
Useful +1Multi-accounting is a particular offense to  the rules of the site. If we discover (and this is relatively easy) that too many users log in from one computer or IP address to repeatedly add links from the same domain(s), we will delete all the linked accounts.

The “Youbookmarks” site is hosted using private funds and that leaves no tolerance for spam. Many people think that Youbookmarks and other social-bookmarks sites use users’ private data to calculate a global ranking and that is simply not true. Therefore, if we discover that anybody attempts to misuse the site and its content, we will delete his/her account without any warning.

This site is for storage and management of users’ bookmarks and RSS channels. If you use this site according to its purpose, you may feel safe about your account.
Added: YBCategories: YouBookmarks - pytania różne
Dec 13, 2010 23:20 Dlaczego moje konto zostało usunięte ?
Useful +1Podstawowym wykroczeniem, którego nie tolerujemy to posiadanie tzw. multikont, jeżeli wykryjemy (a mamy do tego doskonałe narzędzia), że z jednego komputera lub adresu IP loguje się więcej niż jedna osoba i wszystkie te osoby maja wspólny interes w tym by dodawać linki z tej samej domeny lub domen, bez wahania usuwamy wszystkie powiązane konta.

Serwis Youbookmarks utrzymywany jest z prywatnych środków i nie ma u nas miejsca na Spam. Wielu "pseudo - użytkownikom" wydaje się, że serwis youbookmarks tak jak inne serwisy social-bookmarks wykorzystuje dane użytkowników i na ich podstawie tj. ilości subskrybentów oraz dodanych linków wylicza ranking globalny - nic bardziej mylnego! Dlatego, jeżeli widzimy, że ktoś próbuje wykorzystywać serwis niezgodnie z jego przeznaczeniem usuwamy konto bez ostrzeżenia.

Youbookmarks to serwis przeznaczony do organizacji i przechowywania własnych zakładek i kanałów RSS, wszystkie osoby, które wykorzystują serwis zgodnie z jego przeznaczeniem mogą być spokojne o swoje dane.
Added: YBCategories: YouBookmarks - pytania różne
Nov 07, 2008 19:16 Do czego służy BlogLog ?
Useful 0Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na naszym blogu.
Added: YBCategories: YouBookmarks - pytania różne
Nov 25, 2008 13:16 Dlaczego trzeba długo czekać na link, który powinien być wysłany na pocztę przy rejestracji ?
Useful 0Emali z linkiem pozwalającym zakończyć rejestracje wysyłany jest automatycznie w momencie zatwierdzenia poprawnie wypełnionego formularza rejestracji.

W zależności od aktualnego obciążenia serwera wysyłany jest on natychmiast lub trafia do kolejki oczekujących. W trakcie testów nie zdarzyło się nam czekać na maila dłużej niż 5min.

Często zdarza się że wiadomości trafiają do kolejki na serwerze docelowym w celu np. ochrony przed wirusami lub zabezpieczeniami antyspamowymi. Może to spowodować opóźnienia lub przeniesienie wiadomości do folderu SPAM na Państwa poczcie.

Jeśli nie otrzymają Państwo maila w przeciągu godziny od momentu rejestracji i nie ma go również w folderze SPAM. Prosimy o kontakt - na adres email ze stopki serwisu.
Added: YBCategories: YouBookmarks - pytania różne
Dec 06, 2008 13:37 Nie dostałem/am emaila potwierdzającego rejestracje !
Useful 0Jeśli korzystasz z poczty email przez stronę WWW, sprawdź czy system Twojej poczty nie zakwalifikował naszego emaila jako SPAM !!! (email aktywacyjny może się znajdować w folderze SPAM)

Jeżeli Twój system pocztowy usunął wiadomość od nas pozwalającą na pełna aktywacje konta, możesz ją wysłać do siebie ponownie korzystając z funkcji „Przypomnij hasło”
Added: YBCategories: YouBookmarks - pytania różne
Jun 02, 2009 23:15 Chcę założyć nowe konto, ale otrzymuję komunikat, że taki użytkownik już istnieje. Wyszukiwarka go jednak nie odnajduje. Nazwa to taka, jaką kiedyś miałem, a później usunąłem konto. Czy usunięcie było fikcyjne? Czy będę mógł założyć konto pod tą nazwą?
Useful 0Trudno określić przyczynę problemu nie znając podstawowych informacji o koncie. Oczywiście nie ma rzeczy niemożliwych i wszystko da się zrobić. Prosimy jedynie o przesłanie informacji potrzebnych do zidentyfikowania konta i opis problemu na adres mailowy: admin@youbookmarks.com

Można też spróbować skorzystać z funkcji przypomnij hasło. Po otrzymaniu maila z nowym hasłem należy kliknąć w link, który je aktywuje. Przy aktywacji nowego hasła status zablokowanego lub nieaktywowanego konta zostaje ponownie ustawiony na "aktywne".
Added: YBCategories: YouBookmarks - pytania różne
Oct 18, 2012 1:22 Why can not I submitted bookmark pages to the Public ?
Useful 0you must first vote other bookmarks in order to be able to public your bm
Added: mywibesCategories: YouBookmarks - pytania różne
Jul 26, 2013 17:35 how do i change my photo ?
Useful 0To change avatar You should select from the menu in the right/up corner:
- wiecej (more) -> ustawienia (settings) -> Profile -> Avatar
You can upload an Jpg/png file or just add an URL to some onLine space where Your avatar is located.
Added: KrzysztofK2Categories: YouBookmarks - pytania różne
Jul 26, 2013 17:51 I still havent recieved my confirmation email..and everything mostly in a different language..what do i do about both these issues? ?
Useful 0If You dont receive an activation e-mail:
- wait to one hour. Servers that use greylisting need time to accept a message,
- check your spam folder,
- check you are connected to the Internet :),
- do not hestitate to contact us via mail form.
Added: KrzysztofK2Categories: YouBookmarks - pytania różne
Jun 13, 2017 20:31 DELETE ACCOUNT ?
Useful 0why should you delete this account?
Added: ktuibolCategories: YouBookmarks - pytania różne
Unregistered

Sign in
Don’t have a Youbookmarks account yet?
Sign Up Now