YouBookmarks
  W ustawieniach wyglądu dodany został nowy motyw "Light" wykorzystujacy w pełni możliwości kaskadowych arkuszy styli CSS3. Zapraszamy do wypróbowania, więcej o motywie przeczytasz na blogu.
  2012-05-07
  W czytniku RSS oprócz możliwości dodania wiadomości do aplikacji zakładek pojawiła się od teraz (26 luty 2012) możliwość dodatkowego zaznaczenia "Łapką - Lubię to!" wiadomości, które w jakiś sposób nam się spodobały lub chcemy je np. przeczytać później, jednocześnie nie chcąc zapychać sobie aplikacji Zakładek online.

  Przy okazji tej modyfikacji małej reorganizacji uległ dolny pasek narzędziowy, z którego zniknęły odnośniki do ostatnio czytanych wiadomości oraz wiadomości dodanych do zakładek. Teraz wszystkie odnośniki znajdują się pod listą folderów i kanałów RSS.

  Modyfikacje dotyczą zarówno aplikacji w wersji mobilnej jak i normalnej.
  2012-02-26
  Start długo wyczekiwanej mobilnej wersji serwisu YB. Usługa otwiera szybiki i intuicyjny dostęp do zasobów serwisu na smartfonach i tabletach pracujących pod kontrolą systemu Android i Windows Phone 7.5 "Mango".

  Życzymy przyjemnego użytkowania.
  Serwis mobilny dostępny jest pod adresem m.youbookmarks.com.
  wiecej informacji na blogu
  2011-10-16
  Autosugestie przy tagowaniu - system działa w 90% miejsc gdzie można opisywać obiekty słowami kluczowymi, autosugestie korzystają z dwóch metod dopasowania podpowiedzi:
  1. dopasowanie według wpisanych liter,
  2. dopasowanie według powiązań z innymi słowami kluczowymi.
  2011-05-29
  Pamięć otwartych folderów - nowa funkcjonalność listy kanałów w czytniku RSS
  2011-04-28
  Nowa funkcja w czytniku RSS - Ukrywanie przeczytanych kanałów i folderów
  2011-01-16
  Tradycją już jest, że co jakiś czas oddajemy Wam do użytku nowy motyw graficzny, tym razem jednak to zupełna nowość z ciemnymi strefami użytkowymi, masą pół-przezroczystości i gradientów. Więcej o motywie Dark przeczytasz na naszym blogu.
  2010-12-28
  Więcej zakładek w zasięgu wzroku - to efekt kolejnej zmiany widoku zakładek w trybie "Tylko tytuły". Z domyślnego widoku zniknęły paski narzędziowe, które teraz można wyświetlić na żądanie tj. klikając w strzałkę przy dacie lub wrócić do poprzedniego widoku z domyślnie widocznymi paskami, zaznaczając pole checkbox w belce nawigacyjnej (newralgiczne punkty są zaznaczone na rysunku).
  2010-12-20
  Działa już wymuszanie pobrania RSS w czytniku - przycisk "Odśwież", kanał można pobierać nie częściej niż raz na 5min. Informacja o pobraniu pojawia się w postaci ikony przed tytułem kanału.
  2010-10-24
  Nowa jakość nawigacji w czytniku RSS
  2010-08-28
  Poprawione funkcje wyświetlania wiadomości prywatnych w tym automatyczna zamiana linków tekstowych na aktywne oraz linków YouTube na flash video
  2010-07-20
  Nowy półprzezroczysty theme - Silver transparency
  2010-06-30
  Narzędzia językowe w Youbookmarks
  2010-06-15
  Zmiana mechanizmów głosowania!

  Najważniejsze zmiany to:
  • rezygnacja na linku tekstowego „Głosuj” na rzecz strzałki w górę (zmiana została wymuszona wprowadzeniem obsługi nowych języków)
  • rezygnacja z funkcji zaznaczenia linku „To jest SPAM” na rzecz strzałki w dół
  • możliwość cofania przydzielonych głosów.
  Mechanizm spamowstrzymywacza pozwala nowym użytkownikom:
  • po oddaniu jednego głosu na dowolny inny link w serwisie, opublikować jeden własny,
  • po oddaniu kolejnych 5 głosów opublikować drugi,
  • po dodaniu dwóch linków użytkownik może dodać kolejny jeśli średnia ocen opublikowanych wcześniej linków jest większa od 3 lub czas od ostatnio dodanego linku przekracza 30 dni
  W praktyce oznacza to, że użytkownicy dodający wartościowe linki nie maja żadnych ograniczeń w publikowaniu nowych informacji, a użytkownicy zapychający serwis śmieciami z niską średnią otrzymują raz na miesiąc szansę na poprawę.
  2010-05-15
  O 3 nowe pozycje powiększyła się lista serwisów, w których można bezpośrednio opublikować nius za pomocą przycisku "Publikuj / Send to" w usłudze czytnika RSS oraz zakładek online Wspomniane serwisy to: addthis, Google Buzz oraz lubiany Read It Later.
  2010-04-08
  Nowa strona pobierania dodatków youbookmarks.com/add-ons
  2010-02-18
  Czas na zaproszenia - funkcja pozwala obserwować status wysłanych zaproszeń oraz ponawiać wysyłkę w przypadku braku reakcji ze strony zapraszanej osoby, jednak nie częściej niż raz na 7dni.
  2010-01-06
  W ustawieniach konta zawitały dwa nowe checkbox-y pozwalające na wyłączenie udostępniania subskrybowanych kanałów RSS oraz zakładek.

  Pobieranie prywatnych zakładek przez toolbar dla Firefox-a jest nadal możliwe jednakże wymaga zaznaczenia pola "Pamiętaj mnie" przy logowaniu.
  2010-01-03
  Aplikacja zakładek online otrzymała możliwość dzielenia się linkami w popularnych serwisach społecznościowych takich jak: Blip, Delicious, DodajDo, Flaker, Facebook, Twitter, Śledzik, Wykop oraz oczywiście Youbookmarks. Przy okazji poprawiliśmy też tłumaczenia językowe oraz wygląd wyskakujących okien przy wysyłaniu emailem linków i wiadomości do znajomych.

  Opisane zmiany zostały wprowadzone w usłudze zakładek online oraz w czytniku RSS.
  2010-01-01
  Światło dzienne ujrzał nowy Theme dla fanów facebook-a. Temat dostępny jest pod nazwą Facebook Maniac w panelu ustawień
  2009-12-28
  Integracja widget-u AddThis na stronach YB
  2009-12-16
  W ustawieniach wyglądu zawitał zmodyfikowany domyślny theme - "WIDE" przeznaczony dla monitorów o rozdzielczości od 1280px wzwyż.
  2009-11-24
  Światło dzienne ujrzał długo obiecywany mini toolbar AddButton dla przeglądarki Firefox. AddButton jest okrojoną wersją dodatku XML Link Toolbar, pozwalającym jedynie na szybkie dodawanie linków oraz kanałów RSS do aplikacji zakładek oraz czytnika RSS. Główną zaletą rozszerzenia jest bardzo mała przestrzeń jaką zajmuje w oknie przeglądarki. Oprócz możliwości dodawania linków do serwisu Youbookmarks, dodatek umożliwia również dzielenie się informacjami w popularnych serwisach społecznościowych tj. Blip, Delicious, DodajDo, Flaker, Facebook, Twitter, Śledzik oraz Wykop.
  2009-11-21
  Światło dzienne ujrzał nowy, lepiej zorganizowany pasek nawigacyjny z rozwijanymi menu po prawej stronie.
  2009-10-14
  Chmura czy lista oto jest pytanie ? W opcjach aplikacji zakładek pojawił się nowy przełącznik pozwalający na zmianę trybu wyświetlania tagów
  2009-09-23
  Udostępniliśmy nowy theme o roboczej nazwie Labs - mała zagadka / niespodzianka. Mamy nadzieje, że niebawem będziemy mogli zdradzić więcej szczegółów, a tymczasem miłego użytkowania :)
  2009-09-01
  Czytnik RSS otrzymał możliwość dzielenia się wiadomościami w popularnych serwisach społecznościowych takich jak: Blip, Delicious, DodajDo, Flaker, Facebook, Twitter, Śledzik oraz Wykop.
  2009-08-29
  Zmiany na głównej stronie serwisu, znika obserwatorium, czyli miejsce gdzie mogliśmy przeglądać ostatnio czytane przez użytkowników wiadomości, a w zamian serwujemy testowy system rekomendacji, który poleca popularne wiadomości.
  2009-08-06
  Nowa wiosenna skórka !! Temat jest dostępny w panelu ustawień.
  2009-04-21
  Coś dla zapominalskich. Były już kursy walut w RSS / API. Teraz pora na mały gadżet w źródle RSS przypominający o imieninach: http://youbookmarks.com/feed/imieniny.php
  2009-03-26
  W czytniku RSS wprowadziliśmy funkcje pozwalająca na odfiltrowanie starych wiadomości w przedziale od 1 do 14 dni z dokładnością co do jednej godziny. Dostęp do ustawień filtru można uzyskać bezpośrednio z aplikacji czytnika (w opcjach) lub z panelu sterowania w sekcji ustawień czytnika.
  2009-02-11
  Unregistered
  Sign in
  Don’t have a Youbookmarks account yet?
  Sign Up Now

  YB Developer Blog
  Add-ons