YouBookmarks
  youbookmarks.com

  Czym jest Youbookmarks?

  Youbookmarks to serwis agregujący ciekawe niusy dzięki naszej społeczności. Każdy może dodawać nowe wiadomości oraz komentować i oceniać wiadomości dodane przez innych użytkowników. Niby nic nadzwyczajnego w XXI wieku, dlatego idziemy krok dalej i oddajemy w Wasze ręce dodatkowe narzędzia online pozwalające w szybki i wygodny sposób pozyskiwać / wyławiać z internetowej papki najlepszy i najlepiej podany deser oraz w błyskawiczny sposób dzielić się nim z innymi użytkownikami. Prawda, że fajne ?

  Czym są dodatkowe narzędzia ?

  Czytnik RSS to aplikacja zbierająca na bieżąco informacje z wybranych przez Ciebie serwisów i podająca Ci je na pozłacanej tacy z odrobiną zielonej pietruszki lub koperku.
  Zobacz dostępne funkcje w aplikacji czytnika RSS

  Zakładki to online’owy zamiennik znanych od dawna z przeglądarek www "bookmark-ów" (ulubionych) współpracujący z paskiem narzędziowym najlepszej na świecie przeglądarki www - Firefox.

  Zdarza Ci się pracować jednocześnie na kilku komputerach i masz problem z synchronizacją ulubionych stron ? Tak ? Zobacz dlaczego warto używać zakładek online !  Zapoznaj się też z rozszerzeniami dla przeglądarek www, które umożliwiają szybkie dodawanie nowych stron i kanałów RSS do serwisu oraz umożliwiają dostęp do zapisanych stron z poziomu przeglądarki.

  Unregistered
  Sign in
  Don’t have a Youbookmarks account yet?
  Sign Up Now

  YB Developer Blog
  Add-ons